офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

До уваги громадян! Новини в законодавстві!

    З 01 жовтня 2016 року набув чинності Закон України від 14.07.2016 № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямований на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України», яким внесені зміни до статтей 14, 15 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», а саме: виключені норми про проставлення в паспортах громадян України відміток про державну реєстрацію шлюбу або про розірвання шлюбу. Отже, з 01 жовтня 2016 відділи державної реєстрації актів цивільного стану в Україні не проставлятимуть в паспортах громадян України штампи про реєстрацію шлюбу або про розірвання шлюбу, у тому числі не проставляється відмітка про розірвання шлюбу за рішенням суду.

    Крім цього, стаття 14 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнена частиною одинадцятою такого змісту: Свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу видається кожному із подружжя. Отже, з 01 жовтня 2016 року при реєстрації шлюбу видаватимуться два первинних свідоцтва про шлюб – кожному з подружжя.

       Звертаємо увагу громадян, що вищезгаданим Законом запроваджено норму, згідно якої кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України. Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку, - на 10 років.

Забороняєтсья!

Увага!

     У зв’язку з епідемією «Африканська чума свиней» забороняється вулична торгівля м’ясом та м’ясними виробами.

Оголошення конкурсу

      Добротвірське комунальне підприємство «Підприємство по обслуговуванню житла» оголошує конкурс на надання послуг з перевірки та очистки вентиляційних каналів у житлових будинках селища Добротвір. Цінова пропозиція приймається з 16 по 26 вересня 2016 року. За додатковою інформацією звертатись за адресою: вул. Ів.Франка, 14 смт. Добротвір, або по тел.: 03 254 31-433.

До уваги!

       Відповідно до листа Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації від 26 серпня 2016 року №3011/02-21, скероване на виконання листа вiйськової частини А462З від 25 серпня 2016  №13/1224 доводимо до вiдома населення, що згiдно розпорядження начальника штабу-першого заступника командувача Повiтряних Сил Збройних Сил Украiни від 25 серпня 20116 №350/109/930/пс на території колишнього авiацiйного полiгону (вiйськове мiстечко №18) в перiод з З0 по З1 серпня 20116 року буде проводитися знищення виявлених вибухонебезпечних предметiв часiв Другої свiтової вiйни. У зв'язку з цим, в зазначений перiод проїзд на територiю полiгону КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНИЙ!

Привітання

Шановні Добротвірці!

Z Dnem NEZALEZHNOSTI

Сердечно вітаю Вас із національним святом ─ 25-ю річницею проголошення Незалежності України!

Пам'ятаймо завжди, що для справжньої незалежності потрібен перш за все міцний національний дух, високе чуття національної честі і національної гордості. 

Творімо самодостатню націю. Плекаймо наш Дух. Оберігаймо нашу незалежність, мову.

Бажаю вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя,  до кращого майбутнього.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!
Слава Україні!


З повагою, селищний голова Роман Ніколаєв

Сортуємо сміття правильно!

Змішані відходи - це сміття. А роздільно зібрані - це ресурси!

За різними джерелами, щоденно кожна людина виробляє від 600 г до 1,5 кг сміття. Помножте ці цифри на місяць...а на рік..!

Основою будь-якої переробки служить сортування. Зі змішаного сміття можна вилучити для переробки лише 10-15%.
Сортуючи і здаючи макулатуру, пластикові пляшки, скло та ін. для переробки, Ви можете зберегти природні ресурси та покращити екологію:

1 т макулатури зберігає від вирубування 17 дерев;
• 1 т пластику економить750 кілограм нафти;
• 1 т склобою економить 300 кг кальцинованої соди та 1250 кг первинних матеріалів для шихти (суміші матеріалів для переробки).

За рахунок використання відходів у якості вторинних матеріальних ресурсів можна вирішити ряд таких важливих задач як економія сировини, запобігання забруднення водойм, ґрунту і повітряного басейну, збільшення обсягів виробництва деталей і виробів, освоєння випуску нових для підприємств товарів.
Підраховано, що 80% відходів можна переробляти при роздільному зборі сміття.
Учені підрахували, що метали, видобуті з твердих відходів, можуть забезпечити національну потребу в залізі майже на 7%, в алюмінії – на 8%, олові – на 19%.
Звичайно, проблема сортування і утилізації сміття повинна вирішуватись на усіх рівнях – законодавчому, державному, місцевому, суспільному тощо.
Однак, будьмо щирими: головний з цих рівнів – це ми з Вами. Кожен з нас. Сортування побутового сміття вимагає певних зусиль і самосвідомості. Але ці зусилля варті того! Будьмо відповідальними! Залишимо по собі зелену планету, а не величезну купу сміття!

plakat-rzs1 -