офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Повідомлення від Кам'янка-Бузького бюро правової допомоги

    Відділ "Кам'янка-Бузьке бюро правової допомоги "Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги" ПОВІДОМЛЯЄ, що 23 листопада 2016 року з 11.00 до 13.00 год. у м.Кам’янка-Бузька по вул. Ярослава Мудрого, буд. 17 Б буде проводитись спільне консультування мешканців працівниками Кам’янка - Бузького бюро безоплатної правової допомоги, начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області  п. Ярославом  Жукровським та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області п. Ігорем Микитинем.
За детальною інформацією звертатися за адресою: м. Кам'янка-Бузька, вул. Я. Мудрого, 17 б (навпроти KRONO), тел.: (03254) 23 069.

Про скликання сесії

   До уваги! 30 листопада 2016 року о 13 год 00 хв відбудеться сесія Добротвірської селищної ради з порядком денним:
1.1. Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад.
1.2. Про врегулювання земельних відносин на території селищної ради.
1.3. Різне.

Про засідання виконкому

  23 листопада 2016 року о 15 год 00 хв відбудеться засідання  виконавчого  комітету Добротвірської селищної  ради з порядком  денним:

1.1. Про передачу житла з комунальної власності територіальної громади  селища  Добротвір у приватну  власність громадян.

1.2. Про  перереєстрацію  громадян,  які  перебувають  на  квартирному обліку  у  виконкомі  селищної  ради.

1.3. Про  розгляд заяв громадян.

1.4. Різне.

Про встановлення тарифів ВП "Добротвірська теплова електрична станція" ПАТ "ДТЕК Західнерго"

   Повідмоляємо про те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднила на своєму офіційному сайті проекти постанов  «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення ПАТ «ДТЕК Західенерго» (ВП «Добротвірська ТЕС»)»«Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1169» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171», схвалені на відкритому засіданні Комісії, яке відбулося 31 жовтня 2016 року. Ознайомитись можна тут: http://www.nerc.gov.ua/?id=17812

    Просимо жителів ознайомитись з оприлюдненими проектами постанов, що встановлюють нові тарифи на послуги, які надаються ДТЕК ДОБРОТВІРСЬКА ТЕС!

Про перегляд тарифів

   Добротвірське комунальне підприємство "Підприємство по обслуговуванню житла" надало на розгляд виконавчого комітету Добротвірської селищної ради розрахунок тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 

   Тут Ви можете ознайомитись з даним Розрахунком. При наявності зауважень та пропозицій  просимо звертатись у ДКП "ПОЖ" чи у селищну раду.

   Додатково див. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/869-2011-%D0%BF 

Про скликання сесії ради

   Селищним головою видано розпорядження від 13 жовтня 2016 року №77-р "Про скликання 11-ої сесії сьомого демократичного скликання Добротвірської селищної ради", згідно якого 26 жовтня 2016 року о 13 год 00 хв скликається сесія ради з таким порядком денним:

1.1. Звіт про виконання бюджету Добротвірської селищної ради за 9 місяців 2016 року.

1.2. Про коригування селищного бюджету у 2016 році.

1.3. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

1.4. Різне.

День Захисника України

Дорогі добротвірці!1443605527

     З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня 2014 року указом Президента України за № 806/2014 постановлено встановити в Україні свято - День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня.

 

Шановні захисники незалежної України!

    Вітаємо вас із Днем захисника України — святом, яке відзначається в українському суспільстві в день великого свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! А вам та членам ваших родин бажаємо міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких та рідних!


Слава Україні! Слава її героям! 

З повагою, депутатський корпус та виконавчий комітет