офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Шахово-шашкові турніри

Chess 2564736b-300x187   За інформацію завідувача Сектору молоді та спорту Кам'янка-Бузької РДА Тараса Койди, з метою популяризації фізичної культури та спорту, зокрема шахів та шашок, пропаганди здорового способу життя серед усіх соціальних верств населення району у м. Кам'янка-Бузька на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 22-23 липня 2017 року відбудеться чемпіонат району з шашок та шахів.

   У змаганнях беруть участь спортсмени усіх вікових категорій. Змагання проводяться в особистому заліку між жінками та особистому заліку між чоловіками.

   Учасники змагань обов'язково повинні мати при собі документ, що засвідчує особу (паспорт). Спортсмени проходять реєстрацію та подають документ що засвідчує особу для проведення мандатної звірки головною суддівською колегією в день проведення змагань з 10:00 до 10:30 год.

Підсумки роботи Служби 112

   4e638149e7eab2b829dff3b5465fe53f 1499243164 600x336 3 0

  За даними прес-служби Львівської облдержадміністрації, з 1 червня по 1 липня Служба 112 опрацювала 15 161 звернень мешканців Львівської області.

  З цієї кількості 124 було скеровано на екстрену службу 101, 3207 звернень – на 102, 1922 звернення – на 103, 102 звернення – на 104, 9806 звернень – на «Гарячу лінію області».

Мешканців Львівщини закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

157-300x196   Департамент з питань цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології у найближчі дні на території Львівської області спостерігатиметься спекотна погода, відтак мешканців закликають дотримуватися правил пожежної безпеки та бути надзвичайно обережними з вогнем.

   Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема непогашене вогнище, кинутий недопалок, у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ.

   «Протягом декількох останніх днів з 26 червня до 30 червня поточного року на території області зареєстровано 2 небезпечні події, пов’язані із займанням торфу. Загалом, кількість торф’яних пожеж зафіксованих з початку 2017 року на території області (34 пожежі, загальною площею 1,7 га) зросла у порівнянні до аналогічного періоду у 2016 році (11 випадків, загальною площею 0,53 га). Основна кількість випадків загоряння торфу – в сільській місцевості», – розповів Олександр Харчук, директор з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА.

   Як наголосили у департаменті, торф’яні пожежі, що виникають під час весняно-літнього періоду, важко піддаються гасінню та створюють дискомфорт населенню. Ліквідацію таких пожеж найчастіше ускладнюють важко доступність районів гасіння і їх віддаленість від джерел водопостачання. У той же час потреба у воді, для постійної подачі її до осередку загоряння, може досягати декількох тонн на добу, що призводить до значних матеріальних витрат та вимагає додаткового залучення людських ресурсів та спеціальної техніки.

При виявленні місця загоряння торфу повідомляйте до ДСНС за телефоном 101.

Громадські слухання

    01 серпня 2017 року о 17.30 год в приміщенні Народного Дому в селищі Добротвір відбудуться громадські слухання по питанню обговорення детального плану території кварталу садибної забудови для учасників АТО по вул. Мазепи в селищі Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області.

   Замовник: Добротвірська селищна рада Кам'янка-Бузького району Львівської області. Розробник: ФОП Ігнатюк А.О.

   Ознайомитись з містобудівною документацією та подати пропозицію чи зауваження можна до 30 липня 2017 року за адресою: вул. І.Франка, буд. 20, Добротвірська селищна рада.

 

З Днем Конституції України

    Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону 28 червня 1996 року ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

 Конституція є запорукою створення розвинутого громадянського суспільства.

Давайте докладемо всіх зусиль для формування вільної, справедливої спільноти, побудови потужної та заможньої держави на демократичних і правових засадах!

Нехай панують мир і злагода та сприяють подальшій розбудові правової держави! 

ofcyn-vihdn-ta-svyatkov-dn-v-chervn-2016-roku-v-ukrayin-zavantazhiti-kalendar 323

Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації повідомляє...

   Управління соціального захисту населення Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації повідомляє про те, що відповідно до п. 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (зі змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300) після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді. У разі отримання від організацій-надавачів послуг інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

  Зважаючи на викладене, громадянам, що мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати комунальних послуг необхідно документально підтвердити сплату заборгованості або укладення договору про реструктуризацію. В іншому випадку субсидія на наступний період не буде призначена.