офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

До уваги громадян! Новини в законодавстві!

    З 01 жовтня 2016 року набув чинності Закон України від 14.07.2016 № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямований на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України», яким внесені зміни до статтей 14, 15 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», а саме: виключені норми про проставлення в паспортах громадян України відміток про державну реєстрацію шлюбу або про розірвання шлюбу. Отже, з 01 жовтня 2016 відділи державної реєстрації актів цивільного стану в Україні не проставлятимуть в паспортах громадян України штампи про реєстрацію шлюбу або про розірвання шлюбу, у тому числі не проставляється відмітка про розірвання шлюбу за рішенням суду.

    Крім цього, стаття 14 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» доповнена частиною одинадцятою такого змісту: Свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу видається кожному із подружжя. Отже, з 01 жовтня 2016 року при реєстрації шлюбу видаватимуться два первинних свідоцтва про шлюб – кожному з подружжя.

       Звертаємо увагу громадян, що вищезгаданим Законом запроваджено норму, згідно якої кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України. Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку, - на 10 років.