офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Щодо збереження первоцвітів

   2b5714a55799a95a1324d77e8d7c677a Інформуємо  про те, що в результаті незаконного збору для подальшої реалізації щорічно в Україні за сезон (лютий-травень) знищується велика кількість ранньоквітучих, занесених до Червоної книги України, видів рослин. Зокрема: підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового тощо.

 Тому, звертаємось до населення про збереження первоцвітів, що перебувають під загрозою зникнення та виконання законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України".

   Попереджаємо, що за незаконний збір і продаж первоцвітів передбачено адміністративну відповідальність за ст.88-1 КУпАП (Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу). Громадян, які незаконно будуть збирати та реалізовувати ці квіти, працівники поліції притягуватимуть до адмінвідповідальності, конфісковуватимуть незаконно здобуте та накладатимуть штраф, розмір якого визначатиме суд. Окрім штрафу, порушникам доведеться ще й відшкодувати збитки, завдані навколишньому середовищу за кожну рослину.

  Просимо всіх небайдужих громадян не залишати без уваги жодного факту торгівлі первоцвітом і повідомляти про такі випадки працівників поліції та Добротвірську селищну раду.

  Не зривайте самі і не купуйте з рук перших весняних квітів! Бережімо природу!