офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Кам’янка-Бузький районний відділ Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області повідомляє…

  pozhezha З настанням весняно-літнього періоду, у зв'язку з підвищенням температури повітря значно зростає ймовірність виникнення пожеж на об'єктах народного господарства та в житловому секторі. Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно: порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи увагу на безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських угідь, тощо. Також значно поширюються випадки дитячих пустощів з вогнем, що нерідко призводить до травматизму та загибелі людей. В цей період також частішають випадки пожеж, пов'язані із горінням сухої трави, чагарнику, лісових масивів, торфу на великих площах. Внаслідок протиправних дій окремих посадових осіб та громадян, створюється загроза розповсюдження вогню па прилеглі будівлі, споруди, лінії електропередач, газо-нафтові трубопроводи, лісові масиви та торфополя. На гасіння сухої рослинності викликаються аварійно-підрозділи ІІСНС України, що призводить до значних витрат державних коштів. В результаті розповсюдження диму виникає занепокоєння та стурбованість жителів населених пунктів.

   Здійненим аналізом шодо кількості випадків несанкціонованого спалювання громадянами сухої трави, гілок, листя дерев, побутових відходів на відкритих територіях, як в межах так і поза межами населених пунктів, встановлено, що продовж 2016 року на території Львівщини виникло 1201 пожежа в природних екосистемах, що складає ЗЗ,5% від загальної кількості. Вже протягом 2017 року виникло 146 пожеж. На території Кам'янка-Бузького району продовж 2016 року виникло 55 пожеж, що складає 33,5%, від загальної їх кількості. Для ліквідації пожеж в екосистемах в минулому році було витрачено понад 2,6 тон пального.

   Станом на 02.03.2017 р. на території нашого району виникло вже 5 пожеж в природних екосистемах.

Вкотре нагадуємо, що спалювати суху рослинність заборонено!

   Також повідомляємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотистою га іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.