офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Про благодійну акцію

main ukraine imageКам’янка-Бузька районна рада оголошує благодійну  Великодню акцію

«Подаруй вишиванку дитині зі Сходу»

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Келеберда Т.В. спільно із депутатом районної ради Шваюк О.Р. та  ГО захисту прав та інтересів воїнів АТО, побували із гуманітарною місією на Сході України. За результатами зустрічі 22.02.2017р. на ХІІІ сесії було  підписано  меморандум про співпрацю та побратимство із головою Волноваської районної ради Донецької області.

Учні та педагоги шкіл у селах Старогнатівка, Гранітне, Мирне зустріли волонтерів хлібом-сіллю та українською піснею.

Разом із головою Волноваської районної ради обговорено план подальшої  співпраці між районам, заходи відвідин дітьми Сходу нашого району. «Щиро вдячні Вам за надану допомогу, за віру в нас, за те, що не побоялись приїхати в цей нелегкий для України час і за покладений початок співпраці та взаєморозуміння між (тепер вже, на всіх правах можна сказати) братніми районами. СХІД ТА ЗАХІД РАЗОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!» - сказав голова Волноваської районної ради Лубінець Валерій Дмитрович.

 У часі підготовки до Великодніх свят маємо намір спільно подарувати дітям радість, привернути особливу увагу до традицій та звичаїв нашого краю.

Просимо Вас долучитися до проведення Акції «Подаруй вишиванку дитині зі Сходу» та до 07.04.2017 року придбати чи подарувати (власної роботи) вишиванку та спідничку (вік 10-11 років).

Просимо також залишити побажання дітям у вигляді листівки чи малюнка.

Вишиванки будуть зібрані та надіслані дітям шкіл Волноваського району Донецької області.

Нехай ця акція стане місточком між Сходом та Заходом. Завдяки милосердю та чуйності небайдужих людей з’явилась можливість надати дітям Сходу реальну допомогу, подарувати їм радість і надію. Хай зроблене Вами добро помножиться сторицею.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 2-35-50.