офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Про схвалення рекомендацій

     З метою доведення до відома жителів селища відділ агропромивлого розвитку Кам'янка-Бузько райдержадміністрації повідомляє про схвалення рішенням Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Трансформація агропромислового комплексу України. Стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств та їх оподаткування».

    Одночасно зазначаємо, що одним із завдань Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки є трансформація ОСГ у сімейні ферми (господарства). З метою стимулювання трансформації передбачено надання пільгових кредитів для сімейних ферм (господарств).

     Також запропоновано зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, зокрема в частині використання коштів, які залишаються в розпорядженні Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на послуги дорадництва. У 2017 році планується отримати від плати за кредити 659,3 тис. грн., з них біля 200тис. грн. буде використано на послуги дорадництва та інформаційну роботу.

 Сімейні форми господарювання на селі: інституційні зміни