офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Оголошення. Про проведення конкурсу

Про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу в селищі Добротвір Кам'янка-Бузького району Львівської області


1. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу власнику нерухомого майна, що знаходиться на ній.
2. Дані про земельну ділянку:
0,0100 га – Львівська область, Кам'янка-Бузький район, селище Добротвір, вул. Івана Франка,18, кадастровий номер земельної ділянки: 4622155300:01:002:0025, цільове призначення якої обслуговування приміщення магазину "Наталі".
3. Умови конкурсу:
3.1. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавця послуг з оцінки земельної ділянки " із зазначенням об'єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
3.2. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт.
3.3. Обов'язкові умови конкурсу:
- термін виконання робіт не більше 15 днів.
4. Перелік підтверджуючих документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1);
- копія установчого документа претендента (належним чином завірена);
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом (належним чином завірена);
- копія кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника (належним чином завірена);
- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов'язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки;
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності (належним чином завірена);
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним).
5. Строк подання конкурсної документації: до 17.00 год. 5 вересня 2017 року (включно).
6. Поштова адреса, за якою подаються документи: виконавчий комітет Добротвірської селищної ради, вул. Івана Франка, 20, селище Добротвір, Кам'янка-Бузький район, Львівська область, 80411, тел.(03254) 31-159.
7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності відбудеться 07 вересня 2017 року о 14.00 год. в сесійній залі виконавчого комітету Добротвірської селищної ради, вул. Івана Франка, 20, селище Добротвір, Кам'янка-Бузький район, Львівська область, 80411, тел.(03254) 31-159.