офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Про реалізацію ДКП "ПОЖ" програми озеленення

     1  Згідно цієї Програми, Добротвірська селищна рада виділила кошти ДКП «ПОЖ» на закупівлю посадкового матеріалу для озеленення обєктів масового перебування та відпочинку населення, а також для часткового озеленення прибудинкових територій.

   Силами працівників комунального підприємства висаджено дерева по вулиці Сагайдачного, будинки №2, №5 по вулиці Енергетичній, по вулиці І. Франка та по вулиці Будівельній. Посадковий матеріал було надано Добротвірській міській лікарні, ДНЗ №1 «Струмочок», Дитячій музичній школі та Народному Дому.

  Для озеленення прибудинкових територій, згідно оформлених заявок декоративні рослини отримали 14 ініціативних груп мешканців багатоквартирних будинків.

   На даний час ДКП «ПОЖ» продовжує озеленення і впорядкування площі біля «Небесної сотні» та посадку однорічних декоративних рослин у квіткових вазонах і клумбах селища.

   Не обійшлось і без казусів. Уже двічі за тиждень на площі біля «Небесної сотні» деякі «умільці» крадуть декоративні кущі барбарису. Замість «живої огорожі» - пусті місця, прогалини та свіжі сліди від крадіжки на грунті.

    Шкода, що деякі люди не лише зневажають працю тих, хто висаджує кущі та дерева, а й зневажливо ставиться до тих, хто загинув на Майдані захищаючи наше право на вільне життя. Викрадати саджанці саме з такого місця – це вже край цинізму. Силами комунального підприємства насадження буде відновлено, проте, гарантії, що це не повториться знову нажаль немає.

                                                               Любов Шкарабан, диспетчер ДКП «ПОЖ»