офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Шаховий турнір

 

P1160305Сприяння розвитку інтелектуальних видів спорту в Добротворі

   При фінансовій підтримці Добротвірської селищної ради, Орест Назаркевич (наставник шахового клубу) організував Великодній шаховий турнір.

   Шахи – один з найбільш поширених інтелектуальних видів спорту. Останнім часом ініціативна група із Клубу інтелектуальних ігор доклала чимало зусиль для відродження та розвитку шахів в селищі. Це і організація змагань та турнірів, і навчання дітей.

   «Шахи – нині це спорт ентузіастів. Нам допомагає місцева влада з приміщенням. Заняття та змагання із шахів проводяться на стадіоні Добротвірської ТЕС, - розповідає співзасновник шахового клубу Анатолій Мармаєвський. Ми проводимо багато змагань, прагнемо залучити до занять з шахів і шашок якнайбільше дітей та молоді, організувати турнір із шахістами з районного центру. Крім того, для організації більш якісного навчання дітей та молоді в шахи, плануємо вийти на одну із шахових шкіл області».

   8 травня відбулось урочисте нагородження переможців та учасників шахового турніру. Почесним гостем був Голова Добротвірської селищної ради – Роман Ніколаєв, який вручав призи учасникам турніру.

   «Цей вид спорту завжди актуальний, оскільки доступний людям різного віку. В нашому селищі є дуже багато талановитих дітей та старше покоління досвідчених гравців, які створюють базу, місцеву шахову школу і традицію перемагати. Ми повинні підтримувати їх на усіх рівнях, щоб наші спортсмени мали шанс на світовий успіх», - переконаний Роман Ніколаєв.

Любов Шкарабан