офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Управління багатоквартним будинком

 Уже неодноразово в інформаційному листку про новини нашого селища «Відкритий Добротвір» публікувалася інформація щодо багатоквартирних будинків та про особливості здійснення права власності у них.

Нагадаємо, 01 липня 2015 року року вступив в силу закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" від 14.05.2015 р. № 417-VIII (далі — Закон № 417).

Згідно з нововведенням, мешканці багатоквартирних будинків мають час до 01 липня 2016 року, щоб визначитися з тим, хто здійснюватиме управління їхнім будинком надалі. Вирішувати подальшу долю свого будинку, а відповідно — свого комфорту та благоустрою, власники квартир мають на загальних зборах. У такий спосіб мешканці повинні обрати управителя будинком поміж себе, або запросити керуючу фірму, яка надаватиме усі житло-комунальні послуги, відповідатиме за утримання будинку, ремонт, буде підзвітною мешканцям. Вартість таких послуг визначається за домовленістю сторін.

За новими правилами, щоб збори відбулися, достатня присутність трьох мешканців зі всього будинку. Однак все, про що йтиметься на зборах, ініціатори зібрання мають письмово повідомити інших та шляхом опитування решти мешканців ухвалити остаточні рішення.

Якщо власники квартир не зможуть дійти згоди та не оберуть жодну з форм управління багатоквартирним будинкомдо 01 липня поточного року, то згідно із ч. 5 ст. 13 Закону № 417, управління таким будинком здійснюватиметься управителем, який буде призначатись на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташовано багатоквартирний будинок та укладатиметься від імені співвласників, строком на один рік.

Page1

Page2

Page3

Page4

Page5