офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Про благодійну акцію

main ukraine imageКам’янка-Бузька районна рада оголошує благодійну  Великодню акцію

«Подаруй вишиванку дитині зі Сходу»

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Келеберда Т.В. спільно із депутатом районної ради Шваюк О.Р. та  ГО захисту прав та інтересів воїнів АТО, побували із гуманітарною місією на Сході України. За результатами зустрічі 22.02.2017р. на ХІІІ сесії було  підписано  меморандум про співпрацю та побратимство із головою Волноваської районної ради Донецької області.

Учні та педагоги шкіл у селах Старогнатівка, Гранітне, Мирне зустріли волонтерів хлібом-сіллю та українською піснею.

Разом із головою Волноваської районної ради обговорено план подальшої  співпраці між районам, заходи відвідин дітьми Сходу нашого району. «Щиро вдячні Вам за надану допомогу, за віру в нас, за те, що не побоялись приїхати в цей нелегкий для України час і за покладений початок співпраці та взаєморозуміння між (тепер вже, на всіх правах можна сказати) братніми районами. СХІД ТА ЗАХІД РАЗОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!» - сказав голова Волноваської районної ради Лубінець Валерій Дмитрович.

 У часі підготовки до Великодніх свят маємо намір спільно подарувати дітям радість, привернути особливу увагу до традицій та звичаїв нашого краю.

Просимо Вас долучитися до проведення Акції «Подаруй вишиванку дитині зі Сходу» та до 07.04.2017 року придбати чи подарувати (власної роботи) вишиванку та спідничку (вік 10-11 років).

Просимо також залишити побажання дітям у вигляді листівки чи малюнка.

Вишиванки будуть зібрані та надіслані дітям шкіл Волноваського району Донецької області.

Нехай ця акція стане місточком між Сходом та Заходом. Завдяки милосердю та чуйності небайдужих людей з’явилась можливість надати дітям Сходу реальну допомогу, подарувати їм радість і надію. Хай зроблене Вами добро помножиться сторицею.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 2-35-50.

 

Кам’янка-Бузький районний відділ Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області повідомляє…

  pozhezha З настанням весняно-літнього періоду, у зв'язку з підвищенням температури повітря значно зростає ймовірність виникнення пожеж на об'єктах народного господарства та в житловому секторі. Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно: порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи увагу на безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських угідь, тощо. Також значно поширюються випадки дитячих пустощів з вогнем, що нерідко призводить до травматизму та загибелі людей. В цей період також частішають випадки пожеж, пов'язані із горінням сухої трави, чагарнику, лісових масивів, торфу на великих площах. Внаслідок протиправних дій окремих посадових осіб та громадян, створюється загроза розповсюдження вогню па прилеглі будівлі, споруди, лінії електропередач, газо-нафтові трубопроводи, лісові масиви та торфополя. На гасіння сухої рослинності викликаються аварійно-підрозділи ІІСНС України, що призводить до значних витрат державних коштів. В результаті розповсюдження диму виникає занепокоєння та стурбованість жителів населених пунктів.

   Здійненим аналізом шодо кількості випадків несанкціонованого спалювання громадянами сухої трави, гілок, листя дерев, побутових відходів на відкритих територіях, як в межах так і поза межами населених пунктів, встановлено, що продовж 2016 року на території Львівщини виникло 1201 пожежа в природних екосистемах, що складає ЗЗ,5% від загальної кількості. Вже протягом 2017 року виникло 146 пожеж. На території Кам'янка-Бузького району продовж 2016 року виникло 55 пожеж, що складає 33,5%, від загальної їх кількості. Для ліквідації пожеж в екосистемах в минулому році було витрачено понад 2,6 тон пального.

   Станом на 02.03.2017 р. на території нашого району виникло вже 5 пожеж в природних екосистемах.

Вкотре нагадуємо, що спалювати суху рослинність заборонено!

   Також повідомляємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотистою га іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.

Щодо збереження первоцвітів

   2b5714a55799a95a1324d77e8d7c677a Інформуємо  про те, що в результаті незаконного збору для подальшої реалізації щорічно в Україні за сезон (лютий-травень) знищується велика кількість ранньоквітучих, занесених до Червоної книги України, видів рослин. Зокрема: підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового тощо.

 Тому, звертаємось до населення про збереження первоцвітів, що перебувають під загрозою зникнення та виконання законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України".

   Попереджаємо, що за незаконний збір і продаж первоцвітів передбачено адміністративну відповідальність за ст.88-1 КУпАП (Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу). Громадян, які незаконно будуть збирати та реалізовувати ці квіти, працівники поліції притягуватимуть до адмінвідповідальності, конфісковуватимуть незаконно здобуте та накладатимуть штраф, розмір якого визначатиме суд. Окрім штрафу, порушникам доведеться ще й відшкодувати збитки, завдані навколишньому середовищу за кожну рослину.

  Просимо всіх небайдужих громадян не залишати без уваги жодного факту торгівлі первоцвітом і повідомляти про такі випадки працівників поліції та Добротвірську селищну раду.

  Не зривайте самі і не купуйте з рук перших весняних квітів! Бережімо природу!

Про перегляд тарифів

   Доводимо до відома споживачів про те, що до виконавчого комітету Добротвірської селищної ради звернулось Добротвірське комунальне підприємство "Підприємство по обслуговуванню житла" із зверненням від ТОВ "Ліфт-ЕКО" про перегляд тарифу на технічне обслуговування ліфтів.

  Просимо ознайомитись з інформацію про загальний розмір тарифу та обгрунтуванням причин його перегляду.  Переглянути.

   Зауваження та пропозиції приймаються до 16 березня 2017 року.

  Востаннє тариф на технічне обслуговування ліфтів затвержувався рішенням виконавчого комітету від 03 липня 2013 року №56 у розмірі 0,47 грн за кв.м площі квартири.

Оголошення

  22 лютого з 10.00 год. до 16.00 год. у відділі агропромислового розвитку Кам'янка-Бузької райдержадміністрації Львівської області (кабінет №42) буде проводити прийом громадян інспектор Головного управління Держпраці у Львівській  області Хома Анатолій Андрійович  з питань оплати праці, охорони праці, промислової безпеки.

Оголошення

  Відділ Держгеокадастру у Кам'янка-Бузькому районі Львівської області повідомляє, що 14.02.2017 року з 11.00-13.00 год. відбудеться виїзний особистий прийом громадян начальником відділу Держгеокадастру у Кам'янка-Бузькому районі Львівської області.


  Запис на прийом здійснюється за адресою місця проведення: Добротвірська селищна рада, вул. Івана Франка, буд. 20.

Про скликання XIV сесії Добротвірської селищної ради

14 лютого 2016 року о 13 год 00 хв відбудеться сесія Добротвірської селищної ради.

Порядок денний:

1.1. Звіт про виконання бюджету Добротвірської селищної ради на 2016 рік.

1.2. Про внесення змін до показників селищного бюджету у 2017 році

1.3. Про врегулювання земельних відносин на території селищної ради.

1.4. Про розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду селищного бюджету у 2017 році.

1.5. Про затвердження культурно-мистецької програми селища Добротвір на 2017 рік.

1.6. Про затвердження місцевої (селищної) програми з розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік.

1.7. Різне.

Оголошення

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ!

2 лютого 2017 року з 11.оо до 15.оо в приміщенні Кам’янка-Бузької районної ради (2-й поверх адмінбудинку) відбудеться особистий прийом громадян жителів Кам'янка-Бузького району першим заступником голови Львівської обласної ради ПАРАСКОВІЄЮ ДВОРЯНИН.

Актуально!

   Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація повідомляє про проводення інформаційної кампанії з приводу роз’яснення умов законодавства про працю. 

   З 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень. А це означає, що розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати.

   Чимало роботодавців ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і, бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в "конвертах".

   Погодившись на одержання зарплати в "конвертах", Ви свідомо обкрадаєте самі себе.

   Нагадуємо, що тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

   Пам’ятайте, що працівник, який отримує зарплату в "конверті" офіційно вважається непрацюючим.

   Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно:

- він не буде одержувати пенсію по віку;

- його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій.

- у нього немає права на відпустку;

- права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю;

- права не працювати у вихідний та святковий день;

- права на охорону праці;

- права на соціальне страхування.

   До того ж, у 2017 році змінюється розмір пенсійного забезпечення! Мінімальний розмір пенсії за віком становитиме:

– з 1 січня 2017 року – 1247 грн;

– з 1 травня 2017 року – 1312 грн;

– з 1 грудня 2017 року – 1373 грн.

   У випадку порушення Ваших прав щодо нарахування (отримання) заробітної плати та пенсії, повідомляйте про це Головне управління Держпраці у Львівській області (м. Львів, вул. Міцкевича, 8, тел. 235-76-73) або Кам’янка-Бузьку районну державну адміністрацію (м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27, тел. (03254) 51-993).

   Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення Вашого майбутнього!