офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

З Новим 2017 Роком!

Шановні добротвірці!!!

Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Нехай ці світлі свята наповнять серця радістю, любов'ю, надією, принесуть у кожну родину щастя, удачу, злагоду та благополуччя.
Бажаємо Вам здоров'я, достатку та здійснення усіх задумів!
Ладу й добробуту в кожну родину,
Радощів, щастя, добра і надії!
Хай до сердець Ваших лине
Слово Господнє та збудуться мрії!

 NR1

З повагою,
депутатський корпус та виконавчий комітет Добротвірської селищної ради

 

Привітання до Дня енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі України!

    e9d828691be9329e2c23852d862b8f6eЩороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. 

    Тож, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

   Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Дякуємо за ваш безцінний труд, який дозволяє нам жити в комфортних умовах та радіти благам, які ви надаєте та підтримуєте! Вдячні енергетикам за сумлінну наполегливу працю задля розбудови національного енергоринку, зміцнення енергетичної могутності України.

Щиро бажаємо вам, шановні енергетики, міцного здоров'я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків, а нам ─ тепла за нормальними тарифами!

41 big 

Добротвірська теплова електростанція

Про скликання XIII сесії Добротвірської селищної ради

22 грудня 2016 року о 13 год 00 хв відбудеться сесія Добротвірської селищної ради.

Порядок денний:

1.1. Про затвердження селищного бюджету на 2017 рік.

1.2. Про коригування селищного бюджету у 2016 році.

1.3. Про врегулювання земельних відносин на території селищної ради.

1.4. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

1.5. Різне.

 

День пам'яті жертв Голодоморів

   images26 листопада 2016 року -  День пам'яті жертв Голодоморів 1932-1933 років, 1921-1922 років, 1946-1947 років в Україні.

   З метою гідного вшанування пам'яті мільйонів безвинно загиблих співвітчизників, закликаємо добротвірців продовжити традицію вшанування пам'яті жертв Голодоморів.

   Україна та світова громадськість вшановує жертви Голодоморів загальнонаціональною хвилиною мовчання, запалюючи свічку пам'яті о 16:00 год.

   Акція «Засвіти свічку!» бере своє коріння у заклику американця, українського патріота, видатного дослідника Голодомору 1932—1933 років в Україні Джеймса Мейса. У публікації «Свічка у вікні» в газеті «День» від 18 лютого 2003 року він написав так: «Хочу запропонувати лише акт національної пам'яті, доступний кожному: в національний день пам'яті жертв 1933-го, коли кожен громадянин цієї землі, де майже кожна родина втратила когось із близьких, запаліть у своєму вікні свічку в пам'ять про померлих».