офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Звернення до мешканців

Не випалюйте суху рослинність!

Звертаємося до мешканців з проханням не випалювати суху рослинність, бо самовільне спалювання завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій.

Найгірше, що випалювання сухої рослинності призводить до забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами, які негативно впливають на здоров’я: стан дихальних шляхів людей, асматичні захворювання та захворювання щитовидної залози. Варто пам’ятати, що при згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільнюється біля 9 кг мікрочастинок диму. Дим містить отруйні речовини, які увібрав у себе зелений покрив і крони дерев, зокрема, сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів.

Не забуваймо, що вогонь знищує комах, потомство тварин, рослини, бактерії, мікроорганізми, які утворюють родючий шар землі. Внаслідок цього значно погіршується якість ґрунту, посилюються процеси ерозії і деградації земель, руйнується екосистема поля.

У разі виявлення Вами фактів підпалу, телефонуйте: на гарячу лінію Львівської облдержадміністрації «112», «102» (поліція), (032) 238-73-70 (Державна екологічна інспекція у Львівській області, «101» (пожежна служба).

Нагадуємо, що спалення сухої рослинності забороняється законодавством України та передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність з відповідним накладенням штрафів. Зокрема, згідно з Законом України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання сухої рослинності, соломи, стерні чи опалого листя. За вчинення даного порушення передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладення штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (170 – 340 грн.), ті ж дії вчинені в межах території та об’єктів природно заповідного фонду, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів (340 – 680 грн.).

Відповідно до ст. 245 Кримінального Кодексу України – підпали караються штрафом від 300 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (5100 – 8500 грн.) або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той же період. Ті ж дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

 

Про завершення опалювального сезону

 

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА ДОБРОТВІР

Відповідно до п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, повідомляємо Вас про те, що виконком Добротвірської селищної радина засіданні 30.03.2016 року рекомендував селищному голові у випадку підвищення середньодобової температури вище 8ºС завершити опалювальний сезон 08.04.2016 року та видати відповідне розпорядження.

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

     Добротвірська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста - бухгалтера.

     Вимоги до учасників конкурсу:

- освіта вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем;

- досвід роботи за спеціальністю;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповіднимиn програмними засобами;

- відсутність обмежень, пов’язаних з проходженням служби в органах місцевого самоврядування.

     Документи подаються за адресою: вул.І.Франка,20 селище Добротвір Кам’янка-Бузький район Львівська область, впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

 

Про військову службу за контрактом

      Військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом осіб від 18 до 60 років. За додатковою інформацією звертайтесь у Кам'янка-Бузький районний військовий комісаріат Львіської області за адресою: вул. Шевченка, буд. 57, м. Кам'янка-Бузька та за тел.: 0673750910.

РВК

Про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад


Про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад


       01 лютого 2016 року селищним головою Ніколаєвим Романом Ігоровичем видано розпорядження за №6-р «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ». Дана пропозиція щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад у відповідності до ч. 3 ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» буде висунута на громадське обговорення та по завершенні подана до селищної ради на розгляд сесії для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника (представників) до спільної робочої групи.