офіційний інтернет-портал

Добротвірська

селищна рада

children.gif

econ.png

grom.png

vru.gif

Мультимедіа

pictures-icon

 

 

 

Про початок добровільного об'єднання

dobrovilne ob   Селищним головою прийнято рішення щодо утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад (розпорядження селищного голови від 05 квітня 2017 року №25-р), що становить собою початок процедури добровільного об'єднання територіальних громад.

   До складу робочої групи увійшли:

Ніколаєв Роман Ігорович – селищний голова Добротвірської селищної ради;

Шмат Ірина Михайлівна – секретар Добротвірської селищної ради;

Жуковська Марія Йосипівна – депутат Добротвірської селищної ради;

Прокопейко Олег Михайлович – сільський голова Стародобротвірської сільської ради;

Шлюз Надія Михайлівна – депутат Стародобротвірської сільської ради;

Орел Надія Дмитрівня – депутат Стародобротвірської сільської ради;

Ільків Василь Степанович – сільський голова Сілецької сільської ради;

Кравчук Андрій Іванович – депутат Сілецької сільської ради;

Кунь Степан Михайлович – депутат Сілецької сільської ради;

Мазур Юрій Іванович – сільський голова Незнанівської сільської ради;

Федькович Ганна Романівна – депутат Кам'янка-Бузької районної ради;

Лотошинська Ганна Степанівна – працівник амбулаторії с. Незнанів;

Ваврук Ігор Володимирович – сільський голова Полоничнівської сільської ради;

Амбрамюк Андрій Валентинович – депутат Полоничнівської сільської ради;

Ваврук Андрій Володимирович – депутат Полоничнівської сільської ради;

 

  Сьогодня, відбулось уже перше засідання робочої групи.

Детальне планування територій. Громадські слухання

19888601  11 травня 2017 року о 18.00 год в приміщенні Народному Дому в селищі Добротвір відбудуться громадські слухання з питань обговорення детальних планів територій: для обслуговування дошкільного навчального закладу №2 «Джерельце» по вулиці Сагайдачного, буд. 9 та для обслуговування дошкільного навчального закладу №12 «Струмочок» по вулиці Енергетичній, буд. 9.

Замовник: Добротвірська селищна рада Кам'янка-Бузького району Львівської області.

Розробник: КП «Кам'янка-Бузька архітектурно-планувальна група».

   Ознайомитись з містобудівною документацією та подати пропозицію чи зауваження можна до 10 травня 2017 року за адресою: вул. Івана Франка, буд. 20, Добротвірська селищна рада.

Про закінчення опалювального сезону

  BATAREYA Відповідне розпорядження видене селищним головою 31 березня 2017 року за №24-р у зв'язку із значним потеплінням. У відповідності до нього днем завершення опалювального сезону 2016-2017 року є 31 березня 2017 року.

  Нагадаємо, що рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями, виходячи з середньодобової температури зовнішнього повітря. Температура повітря повинна бути не менше +8 °С протягом трьох діб.

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Кам’янка-Бузького району в 2017 році

  До відома мешканців надається розпорядження Львівської обласної державної адміністрації №195/0/5-15 від 17 березня 2017 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2017 році».

  Переглянути

Обстеження пасажирських ліфтів

    ДКП "ПОЖ" надає  мешканцям багатоквартирних будинків до ознайомленняВідомості дефектів, пошкоджень і відмов пасажирських ліфтів, складеними експертами ДП "Волинський експертно-технічний центр Держпраці".

Третього під'їзду будинку №5 по вулиці Сагайдачного;

П'ятого під'їзду будинку №5 по вулиці Сагайдачного;

Другого під'їзду будинку №6 по вулиці Сагайдачного;

Першого під'їзду будинку №7 по вулиці Сагайдачного;

Другого під'їзду будинку №7 по вулиці Сагайдачного;

Третього під'їзду будинку №7 по вулиці Сагайдачного;

Третього під'їзду будинку №11 по вулиці Сагайдачного

Про схвалення рекомендацій

     З метою доведення до відома жителів селища відділ агропромивлого розвитку Кам'янка-Бузько райдержадміністрації повідомляє про схвалення рішенням Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Рекомендацій комітетських слухань на тему: «Трансформація агропромислового комплексу України. Стимулювання розвитку сімейних фермерських господарств та їх оподаткування».

    Одночасно зазначаємо, що одним із завдань Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки є трансформація ОСГ у сімейні ферми (господарства). З метою стимулювання трансформації передбачено надання пільгових кредитів для сімейних ферм (господарств).

     Також запропоновано зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, зокрема в частині використання коштів, які залишаються в розпорядженні Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі на послуги дорадництва. У 2017 році планується отримати від плати за кредити 659,3 тис. грн., з них біля 200тис. грн. буде використано на послуги дорадництва та інформаційну роботу.

 Сімейні форми господарювання на селі: інституційні зміни

Про благодійну акцію

main ukraine imageКам’янка-Бузька районна рада оголошує благодійну  Великодню акцію

«Подаруй вишиванку дитині зі Сходу»

Голова Кам’янка-Бузької районної ради Келеберда Т.В. спільно із депутатом районної ради Шваюк О.Р. та  ГО захисту прав та інтересів воїнів АТО, побували із гуманітарною місією на Сході України. За результатами зустрічі 22.02.2017р. на ХІІІ сесії було  підписано  меморандум про співпрацю та побратимство із головою Волноваської районної ради Донецької області.

Учні та педагоги шкіл у селах Старогнатівка, Гранітне, Мирне зустріли волонтерів хлібом-сіллю та українською піснею.

Разом із головою Волноваської районної ради обговорено план подальшої  співпраці між районам, заходи відвідин дітьми Сходу нашого району. «Щиро вдячні Вам за надану допомогу, за віру в нас, за те, що не побоялись приїхати в цей нелегкий для України час і за покладений початок співпраці та взаєморозуміння між (тепер вже, на всіх правах можна сказати) братніми районами. СХІД ТА ЗАХІД РАЗОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!» - сказав голова Волноваської районної ради Лубінець Валерій Дмитрович.

 У часі підготовки до Великодніх свят маємо намір спільно подарувати дітям радість, привернути особливу увагу до традицій та звичаїв нашого краю.

Просимо Вас долучитися до проведення Акції «Подаруй вишиванку дитині зі Сходу» та до 07.04.2017 року придбати чи подарувати (власної роботи) вишиванку та спідничку (вік 10-11 років).

Просимо також залишити побажання дітям у вигляді листівки чи малюнка.

Вишиванки будуть зібрані та надіслані дітям шкіл Волноваського району Донецької області.

Нехай ця акція стане місточком між Сходом та Заходом. Завдяки милосердю та чуйності небайдужих людей з’явилась можливість надати дітям Сходу реальну допомогу, подарувати їм радість і надію. Хай зроблене Вами добро помножиться сторицею.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 2-35-50.

 

Кам’янка-Бузький районний відділ Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області повідомляє…

  pozhezha З настанням весняно-літнього періоду, у зв'язку з підвищенням температури повітря значно зростає ймовірність виникнення пожеж на об'єктах народного господарства та в житловому секторі. Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно: порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи увагу на безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських угідь, тощо. Також значно поширюються випадки дитячих пустощів з вогнем, що нерідко призводить до травматизму та загибелі людей. В цей період також частішають випадки пожеж, пов'язані із горінням сухої трави, чагарнику, лісових масивів, торфу на великих площах. Внаслідок протиправних дій окремих посадових осіб та громадян, створюється загроза розповсюдження вогню па прилеглі будівлі, споруди, лінії електропередач, газо-нафтові трубопроводи, лісові масиви та торфополя. На гасіння сухої рослинності викликаються аварійно-підрозділи ІІСНС України, що призводить до значних витрат державних коштів. В результаті розповсюдження диму виникає занепокоєння та стурбованість жителів населених пунктів.

   Здійненим аналізом шодо кількості випадків несанкціонованого спалювання громадянами сухої трави, гілок, листя дерев, побутових відходів на відкритих територіях, як в межах так і поза межами населених пунктів, встановлено, що продовж 2016 року на території Львівщини виникло 1201 пожежа в природних екосистемах, що складає ЗЗ,5% від загальної кількості. Вже протягом 2017 року виникло 146 пожеж. На території Кам'янка-Бузького району продовж 2016 року виникло 55 пожеж, що складає 33,5%, від загальної їх кількості. Для ліквідації пожеж в екосистемах в минулому році було витрачено понад 2,6 тон пального.

   Станом на 02.03.2017 р. на території нашого району виникло вже 5 пожеж в природних екосистемах.

Вкотре нагадуємо, що спалювати суху рослинність заборонено!

   Також повідомляємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотистою га іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність.